Поберейко Богдан Петрович

PobereikoПрофесор, доктор технічних наук.

Освіта:

У 1986 році закінчив Національний університет ім.Ів.Франка (м.Львів) за спеціальністю "Радіофізика і електроніка".

Посада - професор кафедри.

Наукова ступінь - доктор технічних наук.

Наукове звання - професор.

Тема кандидатської дисертації: ”Ідентифікація напружено-деформівного стану деревини зі змінним вологовмістом”. Рік захисту – 2000.

Тема докторської дисертації: "Теоретичні основи розрахунку міцності деревини зі змінними потенціалами тепломасоперенесення", рік захисту 2011р.

Вчений веде дослідження за напрямами: Комп’ютерно-інформаційні технології; Моделювання та оптимізація тепломасообмінних і деформаційно-релаксаційних процесів у деревині; Моделювання технологічних процесів гідротермічної обробки деревини.

Здійснює підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки. Читає курси лекцій, веде лабораторні заняття з дисциплін:

• Системний аналіз;
  • Сучасні математичні методи в інформаційних технологіях.
Останнє редагуванняВівторок, 06 лютого 2018 16:46