Бекас Богдан Олексійович

BekasСтарший викладач кафедри

У 1985 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка (м.Львів) за спеціальністю "Математика".

Посада - старший викладач кафедри.

Вчений веде дослідження за напрямом: Розроблення систем підтримки прийняття проектних рішень та експертних систем.

Здійснює підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки. Читає курси лекцій, веде практичні занняття з дициплін:

• Інформатика та системологія.
  • Обчислюваньна математикаі програмування.
  • Комп'ютерні мережі.
  • Обчислювальна техніка і програмування.

Список науково-методичних праць: Google

Конформні перетворення та їх застосування в інженерно-технічних дослідженнях

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» серія фізико-математичні науки. 12 лютого 2018 р. №898, 2018р. с.69-73.

Федюк Є. М., Думанський О. І., Капран І.Д., Процик Ю. С., Сохан П. Л.

4. Реалізація асинхронних обчислень під час розв’язання задач фільтрації на багатоядерних системах друк LXXІІІ наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету. – К.: НТУ, 2017. – 595с. доц. М. В. Демидюк, зав. лабораторією М. С. Яджак, старший викладач Б. О. Бекас
3. Проблема реалізації деяких алгоритмів цифрової фільтрації на багатоядерних обчислюваних системах друк Дванадцята вiдкрита наукова конференцiя IМФН: Збiрник матерiалiв та програма конференцiї [«PSC-IMFS-12»], (Львiв, 2–3 червня 2016 р.) с.97-98 Яджак М.С., Федьковський П.О.
2. Пружний та гранично - рівноважний стан пластинчастого елементу конструкції з криволінійним отвором при дії зосереджених сил стаття Науковий вісник НЛТУ України. Вип.. 26.1, 2016 доц. О. І. Думанський, доц. Ю. С. Процик
 1. Апаратні засоби реалізації паралельно-конвеєрних алгоритмів цифрової фільтрації з використанням адаптивного згладжування стаття Науковий вісник НЛТУ України, Вип.6. 2014р. 335-344 М.С. Яджак, М.І. Тютюнник
3. «Matlab в чисельних методах”. Лаборат. практикум з вик. матем. пакету серед. Matlab для вик. лабораторних робіт до дисципліни «Чисельні методи» друк Редакційно-видавничий центр НЛТУ України, Львів: НЛТУУ, 2016. – 176 с.:іл. доц. О. І. Думанський, ст. вик. Н. О. Думанський, ст. вик. Б. О. Бекас, доц. В. М. Шиманський, асис. І. Д. Капран
2. «Математична логіка і перетворення булевих функцій». Лаборат. практикум до вик. лабораторних робіт у програм. середовищі EWB до дисципліни «Дискретна математика» друк Редакційно-видавничий центр НЛТУ України, Львів: НЛТУУ, 2016. – 119 с.:іл. доц. І. Б. Пірко,доц. О. І. Думанський,ст. вик. Н. О. Думанськийдоц. І. Б. Пірко, асис. І. Д. Капран
5. Математичне моде­лювання та чисельні методи в розрахун­ках на ЕОМ Методичні вказівки Методичні вказівки і за­вдання до виконання ко­нтрольної роботи для студентів напрямів під­готовки 6.090104 “Лісо­заготі­вля”,  6.050202  “Авто­матизація та комп'ю­терно-інтегро­вані техно­логії”, 6.050502 “Інжене­рна механіка”. – Львів: НЛТУ України, 2015. – 48с.

Сторожук О.Л.,
Думанський О.І.,

4. Методичні вказівки і завдання до лабораторних робіт до розділу "Булеві функції та їх перетворення" з дисципліни "Дискретна математика" Методичні вказівки до лабораторних робіт НЛТУ України, Львів 2013 Думанський О.І., Бекас Б.О.,
Пірко І.Б.

Методичні вказівки і зав¬дання до контрольних робіт для студентів спеціальності 6.050101 «Комп’ютерні науки» заочної форми навчання  «Чисельні методи в інформатиці»

Методичні вказівки до контрольних робіт

НЛТУ України, Львів 2013

Думанський О.І.

Методичні вказівки і завдання до контрольних робіт для студентів спеціальності 6.050101 «Комп’ютерні науки» заочної форми навчання  «Операційне численя»

Методичні вказівки до контрольних робіт

НЛТУ України, Львів 2013

Думанський О.І.,
Пірко І.Б.

Електронні навчальні курси
  1. Комп’ютерні мережі [Електронний ресурс]: спеціальність 122 “Комп’ютерні науки” / авт. Б.О. Бекас, кафедра ІТ НЛТУ України. – Електронний навчальний курс. – Львів: НЛТУ України, 2017. – Режим доступу: http://vee.nltu.edu.ua/course/view.php?id=655 – необхідна авторизація.
  2. Комп’ютерні мережі [Електронний ресурс]: спеціальність 122 “Комп’ютерні науки” (скорочена форма навчання) / авт. Б.О. Бекас, кафедра ІТ НЛТУ України. – Електронний навчальний курс. – Львів: НЛТУ України, 2017. – Режим доступу: http://vee.nltu.edu.ua/course/view.php?id=656 – необхідна авторизація.
Останнє редагуванняСереда, 08 травня 2019 13:53