Поберейко Софія Богданівна

PobereykoSofiyaАсистент кафедри.

У 2014 році з відзнакою закінчила Національний лісотехнічний університет України (м. Львів) за спеціальністю "Інформаційні технології проектування".

Посада - асистент кафедри.

Наукова ступінь - магістр з інформаційних технологій проектування.

Вчена веде дослідження за напрямами: Математичне моделювання міцності та деформативності гігроскопічних анізотропних матеріалів зі змінними нерівномірно розподіленими температурно – вологісними полями

Здійснює підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки. Веде лабораторні занняття з дициплін:

• Веб–технології та Вебдизайн;
  • ООП;
  • Алгоритмізація та програмування;
  • Методи та системи штучного інтелекту;

Список науково-методичних праць:

НазваХарактер РоботиВихідні ДаніОС/ОВССпівавтори
9. Математичне моделювання граничного напруженого стану деревини друк. Конференція ISDMCI’2017, с. Залізний Порт, с.132. 2 Соколовський Я.І.
8. Математичне моделювання та аналіз міцності деревини друк. Матеріали міжнародної науково – практичної конференції: Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання. – Івано – Франківськ, 2017, с.355. 4 Соколовський Я.І.
7. Математична модель міцності анізотропних матеріалів в умовах двовісного напруженого стану друк. Науковий вісник: Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – Львів, Львівська політехніка, 2016. Вип.: 843, с. 207. 6 Соколовський Я.І.
6. Математична модель для визначення міцності деревини з двовісним напруженим станом друк. Науковий вісник: Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – Львів, Львівська політех­ніка, 2016. Вип.: 843, с.212 – 217. 6/1 Соколовський Я.І.
5. Mathematical modeling and analysis of wood strength in the context of biaxial stress state под. до друку. Науковий вісник: Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – Львів, Львівська політехніка, 2016.  6/1

Соколовський Я.І.

4. Математичне моделювання міцності деревини друк. Конференція ISDMCI’2016, с. Залізний Порт, с.138 – 139. 1/0.8

Соколовський Я.І.

3. Чисельне моделювання теплообміних процесів з використанням похідних дробового порядку друк. Х міжнародна науково – практична конференція “Математичне та імітаційне моделювання систем”, 22 – 26 червня 2015, Чернігів, с.45 – 49. 5/1

Соколовський Я.І., Москвітіна М.В., Нечепуренко А.В., Борецька І.Б.

2. Developing software for modelling the strength of biaxially stressed wood друк. Науковий вісник: Збірник науково – технічних праць: “Лісове госпо­дар­ство, лісова, паперо­ва і деревообробна промисловість”. – Львів, НЛТУ України, 2014. Вип.: 40, с.18-20 3/2 Петрів О. М., Поберейко Б. П.
1. Обоснование выбора критерия кратковременной прочности для древесины друк. Научный вестник: Сборник научных трудов: “Актуальные проблемы лесного комплекса”. – Брянськ (РФ), 2013. Вип.: 36, с.86 – 91.  6/4 Петрів О. М.,
Флуд Л. О.,
Поберейко Б. П.