Семенишин Назар Олегович

semrnysyn Асистент кафедри.

У 2012 році закінчив із відзнакою Національний лісотехнічний університет України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» та здобув кваліфікацію спеціаліста з інформаційних технологій проектування.

Посада на даний момент:

Асистент кафедри.

Наукові інтереси:

• Вчений веде дослідження за напрямами:  Математичне та програмне забезпечення системи нейромережевого керування тепловими процесами.

Здійснює підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки. Веде лабораторні заняття з дисциплін:

• Алгоритмізація та програмування
  • ООП
  • Технологія розподілених і паралельних обчислень
  • Інформатика

Наукові публікації Google

НазваХарактер РоботиКатегорія виданняВихідні ДаніСпівавтори
5. Методика збільшення швидкості паралельного рендерингу за допомогою bittorrent протоколу      Науковий вісник: Збірник науково-технічних праць.-Львів, НЛТУ України, 2018. Вип. 28.8, с. 132-135 М.В. Дендюк,
П.І. Рожак,
Н.О. Семенишин
4.  Застосування SRP-методу для локалізації джерела акустичного сигналу в одновимірній області стаття  - Науковий вісник НЛТУ України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: НЛТУ України. – 2017. – Вип. 27.5. П.І. Рожак, Н.О. Семенишин
3.  Розв'язування двовимірної задачі теплопровідності рекурентною нейронною мережею Джордана стаття  - Науковий вісник НЛТУ України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: НЛТУ України. – 2017. – Вип. 27.4. Н. О. Семенишин
2.  Реалізація задачі вибору оптимального авіамаршруту нейронною мережею Хопфілда стаття  - Науковий вісник: Збірник науково-технічних праць.-Львів, НЛТУ України, 2016. Вип.. 26.1, с. 357-363. А.М. Бриндас,
П.І. Рожак,
Н.О. Семенишин,
Р.Р. Курка
 1.  Розв'язування одновимірної задачі теплопровідності рекурентною нейронною мережею Джордана  стаття  -

Науковий вісник НЛТУ України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: НЛТУ України. – 2016. – Вип. 26.7.

Н.О. Семенишин
Методичні вказівки

1. Лабораторний практикум з дисципліни: “Дискретна математика” / О.І. Думанський, Б.О. Бекас, І.Д. Капран, Н.О. Семенишин // Електронний ресурс кафедри ІТ. – Львів: НЛТУ, 2018. – 156с.

2. Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни "Технології розподілених та паралельних обчислень" для студентів спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології  / Я.І. Соколовський, В.І. Яркун, А.В. Нечепуренко, Н.О. Семенишин // Електронний ресурс кафедри ІТ. – Львів: НЛТУ, 2018. – 28с.

3. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Технології розподілених та паралельних обчислень" / В.І. Яркун, О.П. Герасимчук, А.В. Нечепуренко, Н.О. Семенишин // Електронний ресурс кафедри ІТ. – Львів: НЛТУ, 2017. – 45с.

{/tab}

Останнє редагуванняПонеділок, 27 січня 2020 11:16