Навчальна лабораторія Комп'ютерної обробки графічної інформації

Навчальна лабораторія Комп'ютерної обробки графічної інформації - навчальний центр Autodesk кафедри ІТ ІДТД Національного лісотехнічного університету України була створена в 2002 році для розвитку дисциплін, що викладаються усім напрямам підготовки лісотехніки.

У січні 2014 року кафедра реорганізувала лабораторію у спеціалізований підрозділ Національного лісотехнічного університету України на базі кафедри ІТ, пов'язаний з профілем діяльності Autodesk. Нова навчальна лабораторія складається з десяти сучасних персональних комп’ютерів на яких встановлено .

Спеціалізований підрозділ Навчального закладу забезпечений персоналом з викладачів та інженерів кафедри ІТ і матеріально-технічними засобами, необхідними для ефективної роботи на постійній основі.

У лабораторії проводяться лекційні заняття, лабораторні та практичні занняття для студентів напряму «Комп'ютерні науки», «Дизайн», «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології», а також для магістерського курсу «Інформаційні технології проектування». Місткість аудиторії 10 робочих місць оснащених сучасними персональними комп'ютерами. Лабораторія використовується в навчальному процесі при вивченні цілої низки курсів, пов'язаних з програмуванням, комп'ютерним проектванням, компютерним моделюванням та веб-дизайном. А саме:

• Комп'ютерна обробка сигралів та зображень (доц. Думанський О.І.);
  • Технології компютерного проектування (доц. Сторожук);
  • Основи веб-дизайну (доц. Коширець С.І.);
  • та інші.

Призначення лабораторії:

• У лабораторії виконуються бакалаврські та магістерські дипломні роботи.
  • Лабораторія оснащена сучасним мережевим та комп'ютерним обладнанням.

Відповідальний: інженер, старший викладач кафедри Бекас Б.О.

Останнє редагуванняЧетвер, 28 грудня 2017 11:51