logo3

Log in

Курси компанії GlobalLogic BaseCamp

Шановні колеги!

Компанія GlobalLogic запрошує викладачів доєднатись в ролі вільних слухачів до курсів компанії GlobalLogic BaseCamp, які ми проводимо за напрямком C/C++!

Цьогоріч курси відбуватимуться в онлайн форматі, триватимуть орієнтовно до 3-ох місяців.

Старт курсу: вересень 2020.

 

Для зацікавлених в курсах GL BaseCamp за напрямком C/C++, прохання надіслати свої електронні адреси, щоб ми могли надіслати актуальну інформацію та розклад занять.

Також, хочемо попередити, що у разі великої кількості бажаючих, ми будемо проводити співбесіди, щоб з'ясувати мотивацию кандидата та оцінити технічний рівень.

Гарного дня! 

Оголошення дипломникам

ad naturam vivere discimusДля покращення організації освітнього процесу під час карантину та забезпечення виконання освітніх програм в університеті переходимо в режим дистанційного навчання. Доступ можливий лише з аккаунтів Google G Suite ВНЗ Ukrainian National Forestry University (@nltu.edu.ua та @nltu.lviv.ua).

Перелік ресурсів для дистанційної роботи та навчання:

До уваги студентів випускних курсів - КН-41, КНс-21

 • Наказ про затвердження тем - № С-662 від 16.12.19р.
 • Видача завдання на дипломний  проект – 17 грудня 2019р.
 • До 05.06.2020р. - Здати звіти з практики та щоденники.
 • До 10.06.2020р. - Студентам подати дипломні роботи в електронному вигляді керівникам.
 • З 10.06 до 15.06.2020р. - організувати рецензування дипломних робіт та розмістити їх на Google-диску/рецензії. Рецензенти - викладачі кафедри Вищої математики та фізики, АКІТ, зовнішні за профілем). 
 • До 15.06.2020р. - Керівники відправляють роботи для перевірки на унікальність у ЦДН на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Керівники розміщують роботи на Google-диску/дипломи.
 • До 15.06.2020 року дипломні роботи подаються на кафедру зшиті у мякому варіанті (як курсові проекти).

Графік засідання ДЕК:

 • 17.06.20 - 8 студентів;
 • 18.06.20 - 8 студентів;
 • 19.06.20 - 8 студентів;
 • 22.06.20 - 8 студентів;
 • 23.06.20 - 8 студентів;
 • 24.06.20 - 2 студентів.

 

Результати Всеукраїнської олімпіади з програмування

12 березня 2020 р. о 10 год. на кафедрі Інформаційних технологій (а.50, 53)  відбувся І-ий тур 
Всеукраїнської олімпіади 
з програмування  
серед студентів НЛТУ України. 

IT Poster 

Призери:

1 місце –  Войтович Андрій - студент групи КН-31,

2 місце – Золотар Олег - студент групи ІСТ-21,

3 місце – Кварцяний Юрій - студент групи КН-41,
                 Габа Олег - студент групи КН-41,
                 Болкот Віталій - студент групи КН-31,
                 Антоник Андрій - студент групи КН-21. 
           


 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ!

Презентація ІТ-компанії GlobalLogic для студентів та викладачів кафедри ІТ

IMG 20200310 120700

На зустрічі із студентами та викладачами кафедри Інформаційних технологій координатор співпраці з університетами ІТ-компанії GlobalLogic Анастасія представила презентацію про діяльність компанії. Розповіла про співпрацю компанії з університетами, адже лише в Україні GlobalLogic  співпрацює з 15 ЗВО. Також велику увагу приділила розповіді про карєрний розвиток ІТ-фахівця в компанії. Поділилася секретами як потрапити у компанію, та, що отримати інформацію про актуальні вакансії можна на сайті компанії.

На зустрічі студенти дізналися:

 • Чим виняткова компанія на сучасному ІТ-ринку.
 • Які є напрямки роботи в компанії для молодих спеціалістів.
 • Чому для GlobalLogic важливо інвестувати в початківців, та як компанія це робить.

Найактивніші студенти із запитаннями отримали сувенірні подарунки від GlobalLogic.

IMG 20200310 115026 IMG 20200310 115245
IMG 20200310 121315

Представники компанії ознайомилися із навчальним планами спеціальностей 122 - Комп'ютерні науки та 126 - Інформаційні системи та технології, оглянули карти спеціальностей, та дали конкретні рекомендації, які завідувач кафедри ІТ професор Соколовський Я.І. пообіцяв розглянути та врахувати на черговому перегляді освітніх програм. Також велися переговори щодо рецензування навчальних курсів, що зробить їх найбільш актуальними з точки зору практичного застосування отриманих знань і набутих компетенцій.

Старший викладач кафедри ІТ 
Володимир Яркун

10-12 жовтня - Комп'ютерне моделювання та інформаційні технології

cmit 2019Днями, 10-12 жовтня в університеті відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Комп'ютерне моделювання та інформаційні технології". Проведена на підставі плану проведення студентських науково-практичних конференції та семінарів молодих учених і студентів Міністерства освіти і науки України у 2019 р. затвердженого за №22/1/10-4453 від 29.10.2018р.

Організаторами заходу виступила кафедра Інформаційних технологій НЛТУ України.

Робота конференйції проводилася за тематичними секціями:

 • Математичне моделювання складних систем.
 • Інтелектуальні інформаційні системи.
 • Математичне і програмне забезпечення.
 • Хмарні технології, веб-технології, та веб-дизайн.
 • Інформаційні технології проектування.
 • Інформаційні технологій в економіці.
 • Комп'ютерно-інтегровані технології.

У роботі конференції взяли участь 105 учасників, до учасників з НЛТУ України долучилися 24 автори – з інших навчальних закладів:

 • Національний технічний університет України КПІ ім. І. Сікорського (м. Київ);
 • Дніпровський державний технічний університет (м. Дніпро);
 • Національний авіаційний університет (м. Київ);
 • Криворізький національний університет (м. Кривий Ріг);
 • Державний університет «Житомирська політехніка» (м. Житомир).

За матеріалами конференції видано електронний збірник матеріалів конференції.

За словами проректора з наукової роботи професора Лавного В.В., у майбутньому варто практикувати запрошення представників ІТ-компаній для участі в роботі конференції з метою відбору обдарованих студентів на майбутні місця праці. Розширити практику виконання комплексних студентських наукових робіт.

С.Яцишин, В. Яркун

Студенти ІТ-шники спілкувались із представниками IT Academy компанії SoftServe

general course 1200x830 03

20 березня на кафедрі Інформаційних технологій відбулась презентація курсів від SoftServe IT Academy! Під час бесіди студенти отримали корисні поради від рекрутерів, цікаві воркшопи від експертів академії, а також було проведено розіграш призів.

Основні тези на які було акцентовано увагу студентства:

 • Безкоштовні курси для тих, хто має базові технічні знання. Відбір на навчання проходить у 3 етапи: технічний тест, англ. мова, співбесіда з експертом. Навчання триває 3 місяці.
 • Навчання проводять ментори та експерти SoftServe.
 • Більше 80% студентів безкоштовних курсів стають працівниками SoftServe.
 • За 13 років існування IT Аcademy випустила більше 7000 тис випускників.

Протягом двох годин маркетолог компанії SoftServe Ірина, рекрутер Вікторія та ментор  Ігор  SoftServe IT Academy вели жваву дискусію із студентами ІТ-шниками 2-5 курсів. По завершенню відбувся розіграш символічних подарунків, зокрема студент групи КНс-11 Олексій Ткачук отримав наплечник з логотипом компанії SoftServe. Інші студенти отримали від гостей брендові блокноти.

Володимир Яркун

В НЛТУ пройшла 22-га олімпіада із САПР та комп’ютерного моделювання

sapr nltu 2019 У вівторок, 19 березня на кафедрі інформаційних технологій НЛТУ України відбулася 22-га університетська олімпіада «Системи автоматизованого проектування та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні». Організаторами олімпіади є асистент кафедри інформаційних технологій Рожак Петро Ігорович та старший викладач кафедри інформаційних технологій Борецька Ірина Богданівна.

Всі бажаючі перевірити свої знання у сфері програмування, а таких студентів виявилось 10, зібралися в аудиторіях кафедри для виконання конкурсних завдань. Кожен учасник мав вибрати одне завдання із 5-ти можливих, на виконання якого було відведено п’ять годин.

Петро Рожак зазначив, що олімпіаду постаралися максимально наблизити до конкурсу в Харкові, для того щоб студенти якомога комфортніше почували себе на Всеукраїнській олімпіаді.

sapr nltu 2019 4«Сьогодні в нашому університеті проходить перший етап олімпіади САПР. Відповідно, троє студентів з кращими результатами поїдуть в Харків на Всеукраїнську студентську олімпіаду представляти Національний лісотехнічний університету України», – уточнив Петро Рожак.

Отже, результати олпіади:

1 місце – студенти групи КН-51м: Блистів Олег, Стоколоса Володимир

2 місце – студенти групи КН-41: Дзюба Денис, Кузьмик Андрій

3 місце – студенти групи КН-31: Колиняк Денис, студент групи ДТ-21 Манзюк Андрій

«Щоб набрати максимальну кількість балів не достатньо виконати конкурсне завдання, його потрібно ще й гідно представити. Тому що вміння захистити свою роботу та вдало відповідати на поставлені запитання один із критеріїв конкурсу, який високо оцінюється суддями», – розказала Ірина Борецька.

«ЗНО в магістратуру»: затверджено всі програми, за якими укладатимуть тести для вступників

monЯк повідомляється у статті на сайті МОН України від 28 березня 2019 року - МОН затвердило всі програми, за якими цього року укладатимуть тести для «ЗНО в магістратуру». Йдеться про єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), який мають проходити вступники в магістратуру з низки гуманітарних спеціальностей, та єдине фахове вступне випробування з права та правничих компетентностей (ЄФВВ), яке разом з ЄВІ складатимуть майбутні магістри «Права» та «Міжнародного права».

Відповідні накази були розміщені на сайті МОН сьогодні, 28 березня 2019 року.

Зокрема, для ЄВІ можна буде обрати одну з 4-х мов: англійську, французьку, німецьку або іспанську. Тестування міститиме 2 частини – з перевірки читання та використання мови.

Завдання укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 28 березня 2019 року № 411.

Нагадуємо, що цього року розширено перелік спеціальностей магістратури, для вступу на які необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО. Це, зокрема, спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), спеціальності галузей знань 04 «Богослов’я», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

У магістратуру спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», окрім ЄВІ з іноземної мови, також треба проходити єдине фахове вступне випробування за технологією ЗНО.

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 13 травня до 3 червня 2019 року. Самі ж тестування відбудуться 2 липня (іноземна мова)  та 4 липня (право).

Матеріал з сайту МОН України

Результати І студентської олімпіади з САПР

Днями в Національному лісотехнічному університеті України на базі кафедри Інформаційних технологій був проведений І етап всеукраїнської студентської олімпіади з САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні. 12 березня для участі в олімпіаді зареєструвались 11 учасників - студентів спеціальності Комп'ютерні науки.

Специфікою завдань було проектування 3D моделі та створення програмного забезпечення для керування нею. Кожен студент отримав пакет завдань з якого обрав для виконання одне. Оцінювання результатів виконання проводилося за 100 бальною шкалою. Чели журі вирішили додавати додаткові бали за оригінальність виконання, за красивий і зручний інтерфейс. Основною вимогою завдання було повнота виконання, параметричність 3D моделей, універсальність програмного забезпечення.

Роботи учасників олімпіади оцінювались членами журі, до складу якого увійшли викладачі кафедри Інформаційних технологій - Петро Рожак, Ірина Борецька та Олександр Сторожук. Після завершення олімпіади та опрацювання протоколів членів журі були оголошені переможці, призові місця розподілились так:

 • 1 місце – Хомин Максим, студент групи ІТП-51м;
 • 2 місце – Опришко Мар'ян, студент групи ІТП-51м; 
 • 3 місце – Якубовський Павло, студент групи ІТП-51м. 

Переможці олімпіади візьмуть участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» в м. Харків. 

Вітаємо переможців та бажаємо успішних звершень на другому етапі олімпіади САПР.