logo3

Log in

C# Marathon

C# MarathonПривіт-привіт! 

Відкрито набір на C# Marathon, який стартує 28 червня?

Якщо тебе захоплює розробка ігор та додатків, або ж майбутнє машинного навчання, тоді ти напевно цікавишся C#. Якщо ж ти навіть вивчаєш її, то ось ще одна нагода перевірити себе або ж впевнитись у власних знаннях - C# Online Marathon. 
Що це:
?2 місяці і 18 спринтів з ретроспективами, щоб перетворити твої знання у вміння і навички
?2/3 програми – цікаві завдання і виклики, аби відстежити твій ріст
?Робота в команді, де усі різні, проте однаково амбітні та готові працювати на результат
?Підтримка ментора, з яким ти зростатимеш швидше і розумітимеш глибше
?Навчання без обмежень: з доступом до матеріалів та e-learning бібліотеки SoftServe
?Можливість скласти сертифікацію, щоб підтвердити твої вміння з C# і знання англійської

Щоб взяти участь, впевнись, що ти маєш:
☑️базові знання C# і HTML/CSS
☑️розуміння SQL

Це марафон, тож готуйся заздалегідь? 
Обіцяємо, воно того варте!???

До 24 травня 2021 діє тариф Early birds - 3199 грн ! ? ? ?


?Реєстрація: до 21 червня
?Стартуємо: 28 червня

Посилання на реєстрацію?

 

Вебінар "Технології кібербезпеки"

webinarШановні пані та панове!
Запрошуємо Вас на вебінар з висвітлення актуальних питань кібербезпеки, представлення історії успіхів українських організацій у різних програмах ЄС, а також інформування щодо можливих перспектив розвитку діяльності у цій сфері

Дата і час: 22 квітня, 15.00-16.30  онлайн у форматі ZOOM конференції 1 година - інформаційна частина і 30 хвилин на питання та обговорення. Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

https://forms.gle/5h9bg1VS3c3U246T7

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Мета вебінару - представити  широкий спектр технологічних, організаційних та правових підходів у сфері кіберзахисту на основі досвіду провідних українських дослідницьких центрів та інноваційних фірм у ряді європейських проєктів та ініціатив, а також обговорити важливість цієї сфери цифрових технологій для розвитку цифрової економіки та інформаційного суспільства України, в т.ч. і у контексті інтеграції у Єдиний цифровий ринок ЄС. 

Очікувана аудиторія вебінару.

В першу чергу запрошуємо технічних фахівців, які працюють у сфері кіберзахисту; викладачів курсів по кібербезпеці в ЗВО, студентів, аспірантів та стартаперів.

Тематика семінару буде також корисна фахівцям, які працюють у областях, як мають підвищений рівень технологічних небезпек. Це широкий спектр підприємств енергетичної, транспортної, медичної та інших сфер.

З найбільш активними і зацікавленими учасниками вебінару спікери продовжать спілкування після закінчення вебінару з метою обговорення можливої подальшої співпраці. При реєстрації Ви можете подати свої пропозиції.

Основний спікер вебінару, 

Ігор Коцюба представить свій досвід участі у програмі ЄС COST (https://www.cost.eu/actions/CA17124/#tabs|Name:overviewта у двох проєктах програми Горизонт 2020 (https://www.spear2020.eu, https://h2020response.eu/ )

Модератор заходу

Іван Кульчицький акцентує увагу учасників на ініціативи, які виконуються у сфері кібербезпеки України та країн Східного Партнерства, а також коротко представить очікувані теми у нових конкурсах програми Горизонт Європа

Основні теми вебінару:

 • Найбільш важливі технологічні елементи кібербезпеки для об'єктів критичної інфраструктури та енергетичних мереж, досвід та архітектура рішень проєкту Н2020 SPEAR

 • Досвід участі у європейських мережах, приклад участі у програмі COST. Штучний Інтелект в кібер криміналістиці та розслідуванні кіберзлочинів.CA17124 - Digital forensics: evidence analysis via intelligent systems and practices

 • Кібербезпека для міст та громад. Досвід проєкту H2020 RESPONSE щодо цифрової трансформації та досягнення кліматичної нейтральності розумними містами. Огляд проєктів Green Deal та Clean Energy

 • Основні процеси для досягнення успіху у грантових конкурсах європейських програм. Приклади підготовки і виконання двох проектів програми Горизонт 2020

 • В чому додана вартість участі у проєктах ЄС для української організації та для України в цілому

 • Очікувані плани розвитку робіт у сфері кібербезпеки. Українські рішення з кібербезпеки компанії iSolutions UA що використовуються для кіберзахисту Європейського Союзу та роль програми Горизонт для такого експорту.

 • Як готуватись до нових конкурсів у програмі Горизонт Європа.

Основні спікери вебінару:

Ігор Коцюба,  Заступник директора ІПМЕ НАНУ, співзасновник компаній iSolutions UA та Healthymity UK Ігор більш як 10 років працює в R&D компанії iSolutions, яка є агенцією з кібербезпеки та системним інтегратором. компанія виконувала складні проекти в ЄС, Великобританії та EMEA регіоні.  Науковий шлях Ігор почав з аспірантури в ІПМЕ де захистив кандидатську дисертацію, є організатором IEEE конференцій з Кібербезпеки, Цифрової Криміналістики, Штучного інтелекту та Великих Даних для розслідування кіберзлочинів в США, Китаї, Норвегії. Ігор Коцюба, фасилітував підготовку проєктів Горизонт 2020 для більш як 30 державних та приватних підприємств.У проєктах Рамкової програми Горизонт 2020 за його участі українські організації отримали більше як 1.5 млн Євро. Ігор визнаний як “винятковий талант в кібербезпеці” Урядовою TechNation UK  2020. Лауреат премії Президента України для молодих вчених.  Обраний в управлінський комітет COST CA17124 Єврокомісії по штучному інтелекту для цифрової криміналістики.  Отримав грант в рамках програми Next Generation Internet, NGI Explorer 2020, 

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ. Даний вебінар є частиною серії вебінарів, які ми проводимо в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Best regards
Ivan Kulchytskyy
https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/ 
President of NGO Agency of European Innovations
 
EC H2020 ICT NCP   in Ukraine
 
tel +38 (050) 9292396 
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Співпраця з SoftServe

Ось уже декілька років підряд кафедра інформаційних технологій Національного лісотехнічного університету України готує ІТ-фахівців у тісній співпраці з компанією SoftServe. Представники даної компанії неодноразово брали участь у спільних наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес у галузі інформаційних технологій та програмного забезпечення, а також проводили зустрічі зі студентами та внесли пропозиції щодо навчальних планів.

Слід зазначити, що  ознайомившись з робочими програми та навчальними планами спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні технології проектування», компанія SoftServe висловила свої рекомендації щодо дисциплін, які потребували доопрацювання та оновлення.

Зокрема за пропозицією SoftServe доповнено та удосконалено дисципліни «Веб-технології та веб-дизайн», «Геометричне моделювання», «Комп’ютерна графіка». У дисципліні «Методи та засоби ООАП» додані нові шаблони проектування та анти-шаблони, дисципліна «Організація баз даних і знань» доповнена блоком «Нереляційні бази даних», дисципліна «Теорія алгоритмів» наповнена оновленим лабораторним практикумом. Також зазнали змін дисципліни «Технологія комп’ютерного проектування» та «Технології захисту інформації» з урахуванням тенденцій ІТ-ринку.

Студенти, які навчаються на даних спеціальностях, підтримали такі зміни, адже для того, щоб стати кваліфікованим ІТ-фахівцем необхідно мати сучасні знання та практичний досвід.

ст. викл. Борецька І.Б.

3 травня - дедлайн відеоконкурсу в рамках проекту «Зелені університети»

v4gu cont schedule

У рамках проекту
«Зелені універститети»,
який фінансується Вишеградським фондом, у період з 01 березня по 03 травня 2021р. п’ять університетів-партнерів оголошують спільний відеоконкурс.

Мета відеоконкурсу – заохотити студентів та працівників університетів поширювати свої ідеї та брати участь у програмах і проектах із питань зміни клімату.

У рамках відеоконкурсу учасники повинні підготувати та завантажити  після реєстрації на онлайн-платформу власноруч створені відео, на яких показано, як вони можуть сприяти більш екологічному,  енергоефективному, здоровому способу життя та чистому довкіллю.

Учасниками відеоконкурсу можуть бути: студенти, аспіранти, викладачі, наукові, адміністративні працівники.

Університети-партнери:

 1. Університет м. Печа (м.Печ, Угорщина);
 2. Чеський університет природничих наук (м.Прага, Чехія);
 3. Словацький університет сільськогосподарських наук (м.Нітра, Словакія);
 4. Університет у м. Карагуєвці (м.Карагуєваць, Сербія);
 5. Національний лісотехнічний університет України (м.Львів, Україна).

ВИМОГИ ДО ВІДЕО

Відео учасників:

 • можуть бути загальними (наприклад, рекомендації щодо впровадження освіти для сталого розвитку) чи дуже конкретними (сортування сміття, використання енергоефективної побутової техніки вдома);
 • можуть стосуватися діяльності університету чи особистих практик/звичок;
 • обов’язково повинні відповідати тематиці: зміни клімату і охорона довкілля.

Для ідейного натхнення для створення відео запрошуємо переглянути відео кампанії проекту:

Технічні вимоги до відео:

 • MP4 формат, розмір – до 15 MB, до 60 сек.
 • Відео може бути створене за допомогою смартфону.
 • Відео може бути записане у форматі розповіді.
 • У відео можна накласти субтитри за потреби.

Увага! Змістове наповнення відео – це ідея учасника. Однак відповідність тематиці і технічним вимогам є необхідною умовою участі в конкурсі.

Реєстрація для участі у відеоконкурсі за посиланням:

РЕЄСТРАЦІЯ

Після реєстрації Вам надійде відповідне підтвердження на емейл. Детальніше тут.

Завантажити відео ви зможете за вказаним у емейлі посиланням з 01 березня до 03 травня 2021р.

Критерії та процедура оцінювання відео:

Усі відео учасників з усіх університетів-партнерів будуть оцінюватись кожним членом міжнародного журі, до якого ввійдуть двоє представників із кожного університету-партнеру.

Критерії оцінювання:

 • Практичність (простота  реалізації)  ідеї (0-10 балів)
 • Інноваційність ідеї (0-10 балів)
 • Технічна якість відео (0-10 балів)

За результатами оцінювання буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео по кожному університету.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

 • 1 місце – 1 електровелосипед
 • 2 місце – 4 електросамокати
 • 3 місце – 7 павер банків із сонячною батареєю
 • Глядацькі симпатії – 10 термогорнят

Увага! Призи відрізняються в кожному університеті-партнері.

Призи 1-3 місця із призового фонду НЛТУ України отримають учасники НЛТУ України, чиї відео отримали найвищі бали за результатами оцінювання міжнародним журі.

Глядацькі симпатії:

4 травня 2021 р. (коли завантаження відео на онлайн-платформі буде закрито), всі відео будуть розміщені Університетом м. Печа на створеній сторінці Green University в Instagram. Призи глядацьких симпатій отримають учасники, відео яких отримали найбільше вподобань (лайків).

Посилання на сторінку буде поширене 5 травня 2021р.

Вподобання (лайки) за відео можна буде ставити впродовж 5-15 травня 2021р.

16 травня 2021 р. за критерієм – кількість вподобань (лайків) буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео у розрізі кожного університету-партнера.

Якщо учасник отримав за результатами оцінювання журі приз із 1-3 місце, і його відео також увійшло до топ-10 за результатами глядацьких симпатій, то такий учасник отримує тільки приз із 1-3 місця,  а приз глядацьких симпатій отримає учасник, чиє відео за кількістю вподобань (лайків) знаходиться на наступній позиції у рейтингу відео по університету.

Церемонія нагородження призів відбудеться 17 травня 2021р.

Telegram бесіда лісотехніків-учасників відеоконкурсу: https://t.me/joinchat/nDPAM5uh0984ZWRi

Контактна особа - Лесюк Галина, відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Viber 098 55 92 780

 

Конференція MODS 2021

imgonline-com-ua-Transparent-backgr-lUhqsL48Y5HziGBK

MODS 2021

28 June - 1 July, 2021

INTERNATIONAL SCIENTIFIC-PRACTICAL CONFERENCE

Registration    More details

IMPORTANT DATES

Paper submission due: April 4, 2021

Notification of paper acceptance: April 26, 2021

Registration and full payment due: June 4, 2021

Conference date: 28 June - 1 July , 2021

Шановні дослідники та розробники!

Нагадування! Продовжується збір матеріалів на міжнародну науково-практичну конференцію "Математичне та імітаційне моделювання систем. MODS 2021", яка відбудеться в Національному університеті “Чернігівська політехніка” 28 червня - 1 липня 2021 р., Чернігів, Україна.

Авторам пропонується подати оригінальні неопубліковані рукописи, що демонструють останні досягнення в таких сферах:

 • Методи математичного та імітаційного моделювання
 • Інструменти математичного та імітаційного моделювання
 • Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
 • Моделювання, аналіз та інструменти безпеки в розподілених інформаційних системах
 • Математичне та імітаційне моделювання зразків обладнання спеціального призначення
 • Математичне та імітаційне моделювання процесів проектування інформаційних систем

Прийняті та представлені статті будуть опубліковані в "Advances in Intelligent Systems and Computing" (ISSN: 2194-5357). Матеріали цієї серії подаються до ISI Proceedings, EI-Compendex, DBLP, SCOPUS, Google Scholar та Springerlink.

Мова статті - лише англійська, а формат повинен відповідати шаблонам Springer (Microsoft Word or LaTeX). Більш детальну інформацію про форматування ви можете знайти в Information for Authors of Springer Proceedings. Прийняті доповіді повинні бути представлені на усній сесії.

Крім того, ми традиційно приймаємо тези доповідей для включення до матеріалів конференції. Мови тез: англійська, українська.

CPNU

Лауреат Стипендії Президента

bachalo istЗ метою створення сприятливих умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді та відповідно до Указу Президента України «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», цього навчального року Міністерство Освіти України надало президентську стипендію
студенту 4 курсу спеціальності "Інформаційні системи та технології"
БАЧАЛО РОСТИСЛАВУ

Бажаємо нових досягнень у навчанні і проведенні наукових досліджень,
досягти мети і стати справжнім професіоналом своєї справи!

Премію імені В’ячеслава Чорновола вручили лісотехнікам

photo 2020 12 03 16 50 23Днями відбулося урочисте нагородження найкращих студентів Львівщини. Урочистості проводилися у НУ Львівська політехніка. Цього року шляхом конкурсного відбору лауреатами премій стали двоє студентів лісотехніків. 

Премію імені В’ячеслава Чорновола отримали:

 • Андрій Антоник студент 3 курсу спеціальності "Компютерні науки",
 • Христина Сушко магістр спеціальності "Дизайн".

– Ми завжди готові допомогти молоді, яка прагне знань і працює над собою. Ви достойні цієї премії. Дивлячись на вас, я впевнений, що у нашої держави є майбутнє. Хочу, щоб свої таланти ви реалізували в Україні. Ставте перед собою амбітні цілі, йдіть до своєї мети – і ви її досягнете, – звернувся до переможців голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загалом премії та почесні відзнаки отримали півтори сотні студентів із різних закладів вищої освіти Львова.

Премії присуджували за проєкти, дослідження, стартапи і статті, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки і суспільному прогресу.

Оголошення про захист магістрів заочної форми.

csДо уваги студентів групи КНз-61(М)

1) Термін здачі на кафедру магістерських дисертацій для перевірки на плагіат та рецензування 15.02.2021р.

2) Наказ про затвердження тем магістерських дисертацій № С-365 від 14.09.2020р.

3) Дата видачі завдання 15.06.2020р.

 

Допуск до захисту надається за обов’язкової наявності:

 • Довідка про перевірку на плагіат;
 • Зовнішня рецензія

ЗАХИСТ ВІДБУДЕТЬСЯ

24.02.2021 р. о 14:00
(5 студентів, онлайн)

Примітка*

Для перевірки магістерської роботи на плагіат обов’язково додається заява !
(зразок заяви розміщений у папці «Методичні вказівки» на диску Р)

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Комп'ютерне моделювання та інформаційні технології".

cmit2020У жовтні в університеті відбулася IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Комп'ютерне моделювання та інформаційні технології". Проведена на підставі плану проведення студентських науково-практичних конференції та семінарів молодих учених і студентів Міністерства освіти і науки України у 2020р. 

Організаторами заходу виступила кафедра Інформаційних технологій НЛТУ України.

Робота конференйції проводилася за тематичними секціями:

 • Математичне моделювання складних систем.
 • Інтелектуальні інформаційні системи.
 • Математичне і програмне забезпечення.
 • Хмарні технології, веб-технології та веб-дизайн.
 • Інформаційні технології проектування.
 • Інформаційні технологій в економіці.
 • Комп'ютерно-інтегровані технології.

За матеріалами конференції видано електронний збірник матеріалів конференції.

ЗАВАНТАЖИТИ
збірник матеріалів

У роботі конференції взяли участь близько ста учасників з НЛТУ України та інших навчальних закладів України.

Член організаційного комітету Володимир Яркун