Logo
Версія для друку

ІТ компанії стали ближчими для студентів лісотехніки

30 листопада 2016 року для студентів різних курсів спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» та викладачів кафедри Інформаційних технологій була організована ознайомча екскурсія на одну із найбільших та найперспективніших ІТ-компаній Львова – «SoftServe». 

SoftServe — найбільша українська компанія з розробки програмного забезпечення, яка пропонує послуги з виробництва, контролю якості та підтримки інформаційних систем і рішень. Від часу створення клієнтами SoftServe стали понад сто компаній з усього світу, серед яких відомі бренди США, Канади, Західної Європи.
SoftServe перша ІТ-компанія в Україні, яка має власний навчальний заклад – SoftServe University, що пропонує навчання за програмами SoftServe ІТ Academy, Microsoft IT Academy, школу іноземних мов та сертифікаційний центр. Компанія «SoftServe» посідає чільне місце на ІТ-ринку і відома своїми здобутками у розробці програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Це найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням та найкращий роботодавець України 2010-2015 років, в якій працює понад 4500 професіоналів у різних сферах ІТ. З 1993 року компанія SoftServe успішно здійснила понад 3,5 тис. проектів для більш ніж 150 провідних світових компаній.

Корисним для студентів стало ознайомлення з вимогами, які висувають до свої майбутніх працівників. Зокрема наголошується на високому рівні володіння англійською мовою, оскільки працівники компанії безпосередньо спілкуються  із закордонними клієнтами та співробітниками. Крім того, компанія створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника – є багато внутрішніх навчальних програм, навчальних курсів, міжнародних тестувань за різними напрямами.

Досить цінною інформацією озвученою спікерами презентації став меседж "За статистикою рекрутери ІТ компаній України витрачають в середньому 90 секунд часу на перегляд резюме. При наявності першої граматичної помилки - завершують його перегляд і відхиляють його". Це спонукає нас відповідальніше ставитися до навчального процесу та оформлення звітів лабораторних чи курсових робіт.
 
доцент - Олександр Сторожук.
Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в ІТ-компанії, поспілкуватися з провідними фахівцями у даній галузі, а також побачити як проводять свій вільний час працівники. Для цього в офісах компанії на кожному поверсі є обладнані кухні, сучасно обладнані спортзали, відпочинкові зони. Є можливість відвідувати регулярні заняття з йоги чи отримати масаж, не виходячи з офісу.
Прогулянка комфортними та затишними робочими офісами компанії та перспектива працевлаштування  в ній додала нам натхнення для навчання, то ж після візиту ми продовжимо «гризти граніт коду» ще з більшим натхненням.
 
студент 4 курсу - Олег Труш.

Позитивних вражень у студентів було багато. Висловлюємо подяку керівництву компанії SoftServe за надану можливість побувати на екскурсії у надсучасному львівському офісі компанії.

Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість студентів в освоєнні своєї спеціальності, а компанія «SoftServe» у майбутньому отримає достойних фахівців.
Copyright 2017 © Кафедра інформаційних технологій. All Rights Reserved.