Logo
Версія для друку

У Національному лісотехнічному університеті України відбулась зустріч представників компанії "Softserve" із студентами

У заході взяли участь студенти кафедри інформаційних технологій. Зустріч проходила у форматі презентації компанії. Представники компанії розповіли про усебічну підтримку і можливості професійного розвитку. Зокрема, кожен працівник компанії має власного Career Advisor. Це спеціально призначений працівник, наділений функціями кар’єрного радника, який допомагає адаптуватись та зростати від першого робочого дня. 

Для людей, які хочуть розвиватися професійно, існують різноманітні програми сертифікації - Microsoft, Oracle, Cisco. Компанія регулярно проводить конференцію IT Weekend, де обговорюються найкращі вітчизняні та міжнародні практики з розробки програмного забезпечення за участю успішних спеціалістів ІТ-ринку.

Студенти довідалися про те, як потрапити на роботу в компанію. Наприклад, для новачків існують підготовчі курси, що дозволяють підтягнути знання. Незабаром такі курси якраз розпочнуться.. Оскільки програмісти повинні спілкуватися з іноземними замовниками, вони повинні вільно володіти англійською. Для усунення мовного бар'єру в компанії проводять заняття з персоналом з іноземних мов.

Компанія розповіла про мови та технології які використовує, з них важливо виділити наступні: Java, C/C++, С#, Microsoft .Net, Qt, Ruby, Python, Android, iOS. 

SoftServe — найбільша українська ІТ-компанія, розробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. За час існування її клієнтами стали понад 100 компаній усього світу, серед яких відомі бренди США, Канади та Західної Європи. У компанії працює понад 2 000 професіоналів у різних сферах ІТ.

Розробницькі центри розташовані у Рівному, Львові, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Чернівцях, Севастополі та Москві. Бізнес-представництва SoftServe діють у Києві, Москві, а також у Бостоні, Лос-Анджелесі та Флориді (США). Компанію відзначили міжнародні асоціації управління персоналом:

  •  2007, 2008, 2009 роки — Компанія SoftServe увійшла в десятку кращих аутсорсингових компаній елітного рейтингу Global Services 100.
  •  SoftServe «Найкращий Роботодавець України — 2010 та 2011» за міжнародною версією Hewitt Associates і HR Center.
  •  SoftServe «Найкращий Роботодавець Центральної та Східної Європи — 2011» за міжнародною версією AON Hewitt.
Copyright 2017 © Кафедра інформаційних технологій. All Rights Reserved.