Результати Всеукраїнської олімпіади з програмування

12 березня 2020 р. о 10 год. на кафедрі Інформаційних технологій (а.50, 53)  відбувся І-ий тур
Всеукраїнської олімпіади
з програмування
серед студентів НЛТУ України.

IT Poster

Призери:

1 місце –  Войтович Андрій - студент групи КН-31,

2 місце – Золотар Олег - студент групи ІСТ-21,

3 місце – Кварцяний Юрій - студент групи КН-41,
                 Габа Олег - студент групи КН-41,
                 Болкот Віталій - студент групи КН-31,
                 Антоник Андрій - студент групи КН-21.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ!

Презентація ІТ-компанії GlobalLogic для студентів та викладачів кафедри ІТ

IMG 20200310 120700

На зустрічі із студентами та викладачами кафедри Інформаційних технологій координатор співпраці з університетами ІТ-компанії GlobalLogic Анастасія представила презентацію про діяльність компанії. Розповіла про співпрацю компанії з університетами, адже лише в Україні GlobalLogic  співпрацює з 15 ЗВО. Також велику увагу приділила розповіді про карєрний розвиток ІТ-фахівця в компанії. Поділилася секретами як потрапити у компанію, та, що отримати інформацію про актуальні вакансії можна на сайті компанії.

На зустрічі студенти дізналися:

• Чим виняткова компанія на сучасному ІТ-ринку.
  • Які є напрямки роботи в компанії для молодих спеціалістів.
  • Чому для GlobalLogic важливо інвестувати в початківців, та як компанія це робить.

Найактивніші студенти із запитаннями отримали сувенірні подарунки від GlobalLogic.

IMG 20200310 115026 IMG 20200310 115245
IMG 20200310 121315

Представники компанії ознайомилися із навчальним планами спеціальностей 122 - Комп'ютерні науки та 126 - Інформаційні системи та технології, оглянули карти спеціальностей, та дали конкретні рекомендації, які завідувач кафедри ІТ професор Соколовський Я.І. пообіцяв розглянути та врахувати на черговому перегляді освітніх програм. Також велися переговори щодо рецензування навчальних курсів, що зробить їх найбільш актуальними з точки зору практичного застосування отриманих знань і набутих компетенцій.

Старший викладач кафедри ІТ
Володимир Яркун

Олянишен Тетяна Вікторівна

olyanyshenДоцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

1994 р. — технологічний факультет Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова

2000 р. — практика у Загальній вищій школі Берського університету (Федеративна Республіка Німеччина).

Посада - доцент кафедри.

Науковий ступінь: кандидат технічних наук. Рік захисту – 2011. Тема кандидатської дисертації: «Моделі інформаційної технології автоматизованого прогнозування процесу комунікативного руху книги до читача», cпеціальність: 05.13.06 — інформаційні технології

Сталий розвиток суспільства та окремих галузей господарювання. Функціонування інформаційної сфери та її складових.

Здійснює підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки. Читає курси лекцій, веде практичні заняття з дисциплін:

• Системний аналіз

Список науково-методичних праць: Google   Scopus

понад 60 опублікованих робіт

1. Безпека життєдіяльності [Текст] : навч. посіб. / [І. П. Пістун, Р. І. Мервінський, Т. В. Олянишен, М. М. Назарук, В. І. Біланюк, Н. М. Цуца] ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України. — 2-е вид., перероб. — Львів: Укр. акад. друкарства, 2017. — 556 с. — isbn 978-966-322-406-0.
  2. Екологізація суспільства : Соціальна роль та моделювання = Ecologization of society : Social role and modelling = Экологизация общества : Социальная роль и моделирование [Текст]: моногр./ [Е. П. Семенюк, Т. В. Олянишен, В. М. Сеньківський, О. В. Мельников, Я. В. Котляревський] ; авт. слова до читача Ю. Ю. Туниця ; МОНмолодьспорту України. Нац. лісотехн. ун-т України. — Львів : Укр. акад. друкарства, 2012. — 460 с. — isbn 978-966-322-379-7.
  3. Охорона праці при виконанні зварювальних і термічних робіт [Текст]: навч. посіб./ [І. П. Пістун, Р. А. Яцюк, І. О. Трунова, Т. В. Олянишен] ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України. — Львів: Укр. акад. друкарства, 2011. — 446 с. — isbn 978-966-322-242-4.
  4. Охорона праці при роботі на металорізальних верстатах [Текст] : навч. посіб. / [І. П. Пістун, І. О. Трунова, Т. В. Олянишен, Р. А. Яцюк] ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України. — Львів: Укр. акад. друкарства, 2011. — 372 с. — isbn 978-966-322-243-1.
  5. Читання як проблема вільного часу : За результатами соціолого-статистичних досліджень [Текст] : моногр. / [В. М. Сеньківський, Т. В. Олянишен, А. М. Штангрет, О. В. Мельников] ; МОН України. Укр. акад. друкарства. — Львів : Укр. акад. друкарства, 2009. — 160 с. — isbn 978-966-322-155-7
  6. 6.Олянишен Т. В. Використання методу аналізу ієрархій для визначення раціонального лакофарбового матеріалу за основними виробничими критеріями [Текст] / Т. В. Олянишен, Л. А. Яремчук // Науковий вісник (Нац. лісотехн. ун-т України). — 2015. — Вип. 25.9. — С. 312–322.
  7. Yaremchuk L. Selection of coating materials for wood finishing based on ahierarchical analysis method of their technological, economic and ecological criteria [Text]/ L. Yaremchuk, T. Olyanyshen, L. Hogaboam // International Journal of Energy Technology and Policy. — 2015. — Vol. 12, № 3. — P. 295–311