ХХ Всеукраїнська студентська олімпіада із САПР та КМ в машинобудуванні

З 4 по 7 квітня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на базі кафедри інтегрованих технологій машинобудування проходила ХХ Всеукраїнська студентська олімпіада «Системи автоматизованого проектування та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні».

В конкурсі взяли участь студенти 15 університетів з різних куточків України. Національний лісотехнічний університет України представили студенти Хомин Максим КНс-21, Саміло Ігор КН-41, Горлатий Руслан ІТПм-51 під керівництвом тренера асистента кафедри Інформаційних технологій Петра Ігоровича Рожака.

Вже третій рік поспіль Петро Ігорович є членов журі олімпіади та має можливість оцінювати актуальність робіт, ступінь автоматизації, досягнуті результати, вміння робити доповідь та відповідати на запитання.

«Звичайно хвилювання були присутні в хлопців але не зважаючи на це вони гідно представили наш університет. До своїх обов’язків я поставився серйозно і оцінював справедливо» - розповів член журі Петро Ігорович.

5-ти годинна олімпіада дозволила розподілити місця між учасниками, наші студенти зайняли:

• 4 місце - Хомин Максим Ігорович
  • 10 місце - Саміло Ігор Володимирович
  • 16 місце - Горлатий Руслан Михайлович

6.04.2017 були підведені остаточні результати ХХ Всеукраїнської студентської олімпіади та конкурсу наукових робіт студентів з дисципліни “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”. Офіційний протокол олімпіади можна завантажити тут, конкурсу – тутРезультати ХХ-ої всеукраїнської студентської олімпіади “САПР та КМ в машинобудуванні – 2017”