Найпопулярніша спеціальність серед абітурієнтів-2017 в НЛТУ України

Novi specialnosti 2017- Виявляється, найбільшу цікавість серед абітурієнтів-2017 викликала спеціальність 122 Комп'ютерні науки в інституті Деревооброблювальних технологій і дизайну. Саме її найчастіше обирають вступники при подачі заяв на вступ до Національного лісотехнічного університету України. - Розповіли працівники приймальної комісії НЛТУ.

«Комп'ютерні науки» - це спеціальність для підготовки бакалаврів з найбільш широким охопленням дисциплін галузі інформаційних технологій. Студенти, що будуть навчатись за цією спеціальністю отримають грунтовну систему знань у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, автоматизованого проектування, програмування, системних досліджень та адміністрування локальних мереж комерційних та банківських структур.

На спеціальність «Комп’ютерні науки» студенти можуть поступити після школи на перший курс, а після коледжу здобути освіту за скороченою програмою підготовки бакалавра - лише за 2 роки. Після завершення бакалаврату є можливість продовжити навчання та отримати ступінь магістра зі спеціальності «Інформаційні технології проектування».

Випускник Тухлянської школи Олег Климович обрав Комп’ютерні науки.

Чому саме НЛТУ України обрав для навчання?

Тут навчаються мої друзі і вони порекомендували мені саме цей заклад. Мене зацікавила їх розповідь про університет і я вирішив відвідати його, познайомитися ближче. Після візиту в університет я вирішив подавати заяву одразу в приймальній комісії. Саме комп’ютерним наукам віддав перший пріорітет.

Чому надумав поступати на комп’ютерні науки?

В даний час стрімко розвитаються IT-технології. Використовуються вони в усіх сферах нашого життя. Спеціальність комп’ютерні науки дає знання про сучасні комп'ютери та програмування.

Ким себе бачиш в майбутньому?

Хочу стати хорошим спеціалістом в даній галузі і зайняти посаду програміста у престижній ІТ-компанії.