10 випуск бакалаврів Комп'ютерних наук в НЛТУ України

vipusk2017Наприкінці червні 2017 року на кафедрі Інформаційних технологій НЛТУ України під головуванням професора, доктора технічних наук Теслюка Василя Миколайовича відбулося засідання Державної екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт в групах КН-41 та КНс-21 напряму "Комп'ютерні науки" кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Дипломники проявили себе як висококваліфіковані фахівці ІТ галузі, показали високий рівень досягнутих знань та отриманих навичок у розробці та проектуванні інформаційних систем різного призначення.

Загалом до захисту було представлено понад 46 робіт бакалаврів за напрямом підготовки "Комп'ютерні науки". На відмінно захистили дипломи 17 студентів, та лише троє з них отримають дипломи з відзнакою.

bak 2017 2 bak 2017 3

bak 2017 4

Результати захисту перевершили всі сподівання студентів!

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робіт бакалаврів. Колектив кафедри Інформаційних технологій бажає випускникам наснаги у професійній діяльності, успіхів у кар'єрному зростанні та гідної заробітної плати.