Оголошення про захист дипломних робіт магістрів 2018

magistrТермін здачі на кафедру магістерських робіт для перевірки на плагіат та рецензування 15.02.2018р

Допуск до захисту надається 23.02.18 р. при наявності:

• Довідки про перевірку на плагіат;
  • Зовнішньої рецензії

ЗАХИСТ ВІДБУДЕТЬСЯ 26.02.2018 о 1400 в а.56

Послідовність перевірки наукових праць на плагіат

1) Наукова чи навчальна праця (реферат, стаття, магістерська робота, кандидатська дисертація, тощо) працівника чи здобувача вищої освіти університету, що потребує перевірки на академічний плагіат надсилається на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та подається на ім’я проректора заява відповідного зразка (Додаток 1 Положення про виявлення та запобігання академічного плагіату в наукових та навчальних працях працівників і здобувачів вищої освіти в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”).

2) Протягом п’яти (у разі одночасного надходження великої кількості робіт на перевірку, до десяти) робочих днів здійснюється технічна перевірка на академічний плагіат.

3) Під час розгляду щодо наявності академічного плагіату у роботі Комісія з виявлення та запобігання академічного плагіату в університеті під головуванням проректора на підставі результатів технічної перевірки робить експертний висновок про якість написання роботи.

4) Експертний висновок комісії надсилається на поштову адресу, з якої отримано відповідну роботу. Експертний висновок комісії надсилається тільки на адреси із домену @nltu.edu.ua.

Примітка*

*Обов’язково додається заява для перевірки магістерської роботи  на плагіат!
(зразок заяви буде розміщений у папці  «Методичні вказівки» на диску Р: локальної мережі кафедри

**Посилання на сервіс з перевірки наукових праць на наявність плагіату.

***Посилання на інструкцію для самоконтролю.