Результати І студентської олімпіади з САПР

Днями в Національному лісотехнічному університеті України на базі кафедри Інформаційних технологій був проведений І етап всеукраїнської студентської олімпіади з САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні. 12 березня для участі в олімпіаді зареєструвались 11 учасників - студентів спеціальності Комп'ютерні науки.

Специфікою завдань було проектування 3D моделі та створення програмного забезпечення для керування нею. Кожен студент отримав пакет завдань з якого обрав для виконання одне. Оцінювання результатів виконання проводилося за 100 бальною шкалою. Чели журі вирішили додавати додаткові бали за оригінальність виконання, за красивий і зручний інтерфейс. Основною вимогою завдання було повнота виконання, параметричність 3D моделей, універсальність програмного забезпечення.

Роботи учасників олімпіади оцінювались членами журі, до складу якого увійшли викладачі кафедри Інформаційних технологій - Петро Рожак, Ірина Борецька та Олександр Сторожук. Після завершення олімпіади та опрацювання протоколів членів журі були оголошені переможці, призові місця розподілились так:

• 1 місце – Хомин Максим, студент групи ІТП-51м;
  • 2 місце – Опришко Мар'ян, студент групи ІТП-51м;
  • 3 місце – Якубовський Павло, студент групи ІТП-51м.

Переможці олімпіади візьмуть участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» в м. Харків.

Вітаємо переможців та бажаємо успішних звершень на другому етапі олімпіади САПР.