Презентація ІТ-компанії GlobalLogic для студентів та викладачів кафедри ІТ

IMG 20200310 120700

10 березня на зустрічі із студентами та викладачами кафедри Інформаційних технологій координатор співпраці з університетами ІТ-компанії GlobalLogic Анастасія представила презентацію про діяльність компанії. Розповіла про співпрацю компанії з університетами, адже лише в Україні GlobalLogic  співпрацює з 15 ЗВО. Також велику увагу приділила розповіді про кар'єрний розвиток ІТ-фахівця в компанії. Поділилася секретами як потрапити у компанію, та, що отримати інформацію про актуальні вакансії можна на сайті компанії.

На зустрічі студенти дізналися:

• Чим виняткова компанія на сучасному ІТ-ринку.
  • Які є напрямки роботи в компанії для молодих спеціалістів.
  • Чому для GlobalLogic важливо інвестувати в початківців, та як компанія це робить.

Найактивніші студенти із запитаннями отримали сувенірні подарунки від GlobalLogic.

IMG 20200310 115026 IMG 20200310 115245
IMG 20200310 121315

Представники компанії ознайомилися із навчальним планами спеціальностей 122 - Комп'ютерні науки та 126 - Інформаційні системи та технології, оглянули карти спеціальностей, та дали конкретні рекомендації, які завідувач кафедри ІТ професор Соколовський Я.І. пообіцяв розглянути та врахувати на черговому перегляді освітніх програм. Також велися переговори щодо рецензування навчальних курсів, що зробить їх найбільш актуальними з точки зору практичного застосування отриманих знань і набутих компетенцій.

Старший викладач кафедри ІТ
Володимир Яркун