3 травня - дедлайн відеоконкурсу в рамках проекту «Зелені університети»

v4gu cont schedule

У рамках проекту
«Зелені універститети»,
який фінансується Вишеградським фондом, у період з 01 березня по 03 травня 2021р. п’ять університетів-партнерів оголошують спільний відеоконкурс.

Мета відеоконкурсу – заохотити студентів та працівників університетів поширювати свої ідеї та брати участь у програмах і проектах із питань зміни клімату.

У рамках відеоконкурсу учасники повинні підготувати та завантажити  після реєстрації на онлайн-платформу власноруч створені відео, на яких показано, як вони можуть сприяти більш екологічному,  енергоефективному, здоровому способу життя та чистому довкіллю.

Учасниками відеоконкурсу можуть бути: студенти, аспіранти, викладачі, наукові, адміністративні працівники.

Університети-партнери:

1. Університет м. Печа (м.Печ, Угорщина);
  2. Чеський університет природничих наук (м.Прага, Чехія);
  3. Словацький університет сільськогосподарських наук (м.Нітра, Словакія);
  4. Університет у м. Карагуєвці (м.Карагуєваць, Сербія);
  5. Національний лісотехнічний університет України (м.Львів, Україна).

ВИМОГИ ДО ВІДЕО

Відео учасників:

• можуть бути загальними (наприклад, рекомендації щодо впровадження освіти для сталого розвитку) чи дуже конкретними (сортування сміття, використання енергоефективної побутової техніки вдома);
  • можуть стосуватися діяльності університету чи особистих практик/звичок;
  • обов’язково повинні відповідати тематиці: зміни клімату і охорона довкілля.

Для ідейного натхнення для створення відео запрошуємо переглянути відео кампанії проекту:

Технічні вимоги до відео:

• MP4 формат, розмір – до 15 MB, до 60 сек.
  • Відео може бути створене за допомогою смартфону.
  • Відео може бути записане у форматі розповіді.
  • У відео можна накласти субтитри за потреби.

Увага! Змістове наповнення відео – це ідея учасника. Однак відповідність тематиці і технічним вимогам є необхідною умовою участі в конкурсі.

Реєстрація для участі у відеоконкурсі за посиланням:

РЕЄСТРАЦІЯ

Після реєстрації Вам надійде відповідне підтвердження на емейл. Детальніше тут.

Завантажити відео ви зможете за вказаним у емейлі посиланням з 01 березня до 03 травня 2021р.

Критерії та процедура оцінювання відео:

Усі відео учасників з усіх університетів-партнерів будуть оцінюватись кожним членом міжнародного журі, до якого ввійдуть двоє представників із кожного університету-партнеру.

Критерії оцінювання:

• Практичність (простота  реалізації)  ідеї (0-10 балів)
  • Інноваційність ідеї (0-10 балів)
  • Технічна якість відео (0-10 балів)

За результатами оцінювання буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео по кожному університету.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

• 1 місце – 1 електровелосипед
  • 2 місце – 4 електросамокати
  • 3 місце – 7 павер банків із сонячною батареєю
  • Глядацькі симпатії – 10 термогорнят

Увага! Призи відрізняються в кожному університеті-партнері.

Призи 1-3 місця із призового фонду НЛТУ України отримають учасники НЛТУ України, чиї відео отримали найвищі бали за результатами оцінювання міжнародним журі.

Глядацькі симпатії:

4 травня 2021 р. (коли завантаження відео на онлайн-платформі буде закрито), всі відео будуть розміщені Університетом м. Печа на створеній сторінці Green University в Instagram. Призи глядацьких симпатій отримають учасники, відео яких отримали найбільше вподобань (лайків).

Посилання на сторінку буде поширене 5 травня 2021р.

Вподобання (лайки) за відео можна буде ставити впродовж 5-15 травня 2021р.

16 травня 2021 р. за критерієм – кількість вподобань (лайків) буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео у розрізі кожного університету-партнера.

Якщо учасник отримав за результатами оцінювання журі приз із 1-3 місце, і його відео також увійшло до топ-10 за результатами глядацьких симпатій, то такий учасник отримує тільки приз із 1-3 місця,  а приз глядацьких симпатій отримає учасник, чиє відео за кількістю вподобань (лайків) знаходиться на наступній позиції у рейтингу відео по університету.

Церемонія нагородження призів відбудеться 17 травня 2021р.

Telegram бесіда лісотехніків-учасників відеоконкурсу: https://t.me/joinchat/nDPAM5uh0984ZWRi

Контактна особа - Лесюк Галина, відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Viber 098 55 92 780