Лісотехніки у студентській першості світу з програмування ІСРС

icpcВосени відбулись І-ІІ відбіркові етапи студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній Європі.

І-й відбірковий етап ICPC-Ukraine-2021 проходив 18 вересня 2021 р. в базових ЗВО І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування усіх обласних центрів України, а також міст Краматорськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Покровськ, Сєвєродонецьк і Умань; ІІ-й відбірковий етап ICPC-Ukraine-2021: 16 жовтня 2021 р. в базових ЗВО ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Для участі у першому турі олімпіади серед студентів НЛТУ було сформовано 4 команди, по 3 студенти у такому складі:

• Team Debuging: Ольшанський Володимир, Цимбалюк Ігор, Кіт Сергій
  • ProDevs: Стецюк Ольга, Пецкович Владислав, Псюк Дмитро
  • ProProgers: Кундис Назар, Адамовський Олександр, Попов Дмитро
  • Veterans: Шелепетень Іван, Яворський Олег, Золотар Олег

Перший тур олімпіади для студентів НЛТУ відбувався очно у ЛНУ України, проте другий тур проводився онлайн для всіх учасників у зв’язку із пандемічною ситуацією в Україні.

Команда Team Debuging здобула перше місце серед команд університету у першому турі та взяла участь у другому турі олімпіади, за що отримали відповідні дипломи.

Мар'ян Опришко