logo3

Log in

Студенти ІТ-спеціальностей у SoftServe HQ

4 квітня 2023 року студенти ІТ-спеціальності Національного лісотехнічного університету України разом з завідувачем кафедри інформаційних технологій, кандидатом технічних наук, доцентом Ігорем Крошним відвідали провідну ІТ-компанію, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій – SoftServe.

Ментор Тарас Смірнов розповів майбутнім айтівцям про особливості роботи, як побудовані бізнес-процеси всередині компанії, які навички потрібно мати, щоб потрапити в ІТ. Важливим було почути студентам як технології розширюють можливості тривалої співпраці з клієнтами, створюють інноваційні продукти та відкривають нові канали надходження прибутків.

IMG 7640

Фахова компетенція SoftServe ґрунтується на технологіях – від створення цифрових новинок, до докорінної реорганізації роботи підприємства. Профільні послуги компанії служать цеглинками у фундаменті, на який опирається робота ІТ усієї організації. Компанія SoftServe керує всім процесом розробки продукту від пошуку ідей до тестування кінцевим користувачем.

Натхненні крутезними перспективами майбутні ІТ-спеціалісти ще більше захопилися обраним фахом і новими можливостями!

IMG 7646

IMG 7645

IMG 7650

IMG 7651