Часковський Олег Григорович

chaskovskyДоцент кафедри, кандидат сільськогосподарських наук

Посада на даний момент - доцент кафедри.

Наукова ступінь - кандидат сільськогосподарських наук.

В ггалузі дистанційного зондування поверхні Землі, близько 30 років досвіду роботи у галузі лісових досліджень та в галузі освіти. Він є науковцем DAAD у Фрайбурзькому університеті, вільно володіє німецькою мовою та англійською мовами.

Досвід у національному та міжнародному огляді літератури з ГІС, він опублікував книгу та багато наукових статей, що стосуються ГІС, лісового господарства та виявлення змін лісового покриву, включаючи моніторинг незаконних рубок. Його останніми проектами є «DIABOLO» у «Горизонті 2020», «Лісова варта» WWF. Олег є розробником навчальних курсів QGIS та професійним тренером з ГІС у лісовому господарстві в Національному лісотехнічному університеті України, різних заповідних установах. Олег бере участь в ініціативах з моніторингу лісів у наближеному до реального часу, включаючи аналіз супутникових знімків та інші засоби дистанційного зондування, впровадження ГІС у проєкти картографування лісового господарства.

Здійснює підготовку фахівців за ІТ спеціальностями. Веде занняття з дициплін:

• Інформатика
  • Гео-інформаційні системи