Результати 68-ої студентської науково-технічної конференції

17 листопада 2016 року в Міжнародний день студента на кафедрі Інформаційних технологій працювала секція Інформаційні технології 68-ої студентської науково-технічної конференції Навчально-наукового інституту деревооброблювальних технологій і дизайну НЛТУ України з метою обговорення результатів магістерських досліджень.Координатором секції Інформаційні технології є к.т.н., доцент Світлана Яцишин.

Під час конференції студенти виступили з цікавими доповідями щодо основних питань та результатів, які вони отримали в ході виконання магістерських дисертацій. Учасники конференції, згідно порядку денного, розглядали сучасні проблеми інформаційних технологій відповідно до тематик своїх робіт, надавали коментарі, дискутували. Студенти продемонстрували високий рівень володіння іноземною мовою, розуміння питання, що досліджувалося, а також використовували сучасні технічні засоби для супроводу своїх виступів. Всі доповіді магістрами проводились англійською мовою.

На конференції студенти мали можливість поділитись враженнями від проходження переддипломної практики, а також розповіли про особливості ІТ-індустрії на підприємствах вибраних базою практики.

Після конструктивного обговорення учасники конференції, а це студенти, магістри та викладачі кафедри ІТ дійшли висновку, що написання магістерської дисертації це не просто дипломна робота, а перший науковий проект, що передбачає застосування новітніх технологій, отримання вагомих наукових результатів, які слід представляти і публікувати в галузевих наукових виданнях.

За результатами конференції усі учасники отримали похвали для проведення подальших наукових досліджень, а кафедра інформаційних технологій висловлює подяку студентам за активну участь та бажає успіху у подальшому навчанні та житті.

Переможцями секції Інформаційні технології стали:

І місце:

• Сінкевич Олексій - ст.гр. ІТП-61м (тема доповіді – Automated system for modeling and optimization aerodynamic processes in CAD of drying chambers, керівник: д.т.н., проф.Соколовський Я.І).
  • Шиба Павло - ст.гр. ІТП-61м (тема доповіді – Performance improvement in memory management on embedded and high-level systems, керівник: к.т.н., доц. Крошний І.М.)

ІІ місце:

• Сташків Уляна - ст.гр. КН-21 (тема доповіді – Числа Фібоначчі – їх властивості та застосування, керівник: к.т.н., доц. Думанський О.І.)

ІІІ місце:

• Ковалик Ігор - ст.гр. ІТП-61м (тема доповіді – Mathematical and software of the system automated formation schedule using simulated annealing algorithm, керівник: к.т.н., доц. Процик Ю.С.)