ІТ-шники НЛТУ України відвідали офіс продуктової ІТ-компанії Tickets.ua

tickets ua 52image5Днями першокурсники спеціальностей Комп'ютерні науки та Інформаційні системи та технології у супроводі кураторів Юрія Процика та Володимира Яркуна відвідали львівський офіс Тікетс.UA де  працює понад 400 працівників. Компанія розміщується на двох поверхах 11 поверхового бізнес-центру, а саме на четвертому, який є так званим мозковим штабом де обслуговують клієнтів 24/7 та на 11 - ІТ-шному поверсі, що є осередком розробки продуктів компанії. Кожен поверх захоплює по своєму, чи то просторі кабінети з прозорими дверима чи відкрита офіс-рум із захоплюючим куполом над головою.

Tickets.ua є частиною холдингу Tickets Travel Network, одного з провідних туристичних онлайн-агентств Європи. Холдинг має одне з найбільших портфоліо послуг серед онлайн тревел-агентств. До переліку сервісів, що надає Tickets Travel Network, належать: авіаквитки, готелі, залізничні та автобусні квитки, страхування, трансфери, оренда авто, сіті брейки, квитки на різні події тощо. Початок роботи компанії покладено у 2009 році запуском онлайн-сервісу Tickets.UA в Україні. Зараз TTN володіє брендами: Tickets, KissAndFly, Mytickets, Travelfrom. Головний офіс розташований у Відні. Холдинг Tickets Travel Network представлений в Україні, Польщі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Естонії, Білорусі, Киргизстані, Узбекистані, Вірменії, Туреччині та в інших країнах світу.

Екскурсію лісотехнікам львівським офісом провела Оксана Павлів - Employer Branding Team Lead і ознайомила студентів з обов’язками працівників різних відділів. Студенти із захопленням гуляли просторими коридорами компанії і з цікавістю спостерігали за роботою фахівців компані. Відкритість та прозорість як основна мета компанії.

image6image7

Важливі рекомендації щодо створення якісного резюме, а разом з тим успішного проходження співбесіди і як наслідок працевлаштування дала Анастасія Єрофеєва - Recruiter.  Заслухавши поради, склавши правильне резюме і подавши його на відкриті вакансії в компанії - воно обов’язково буде розглянуте рекрутерами. Як свідчить досвід - вже на початку навчання студенти потрапляють до кола дружної TicketsFamily. То ж студенти ІТ-шники з НЛТУ також будуть пробувати свої сили у працевлаштуванні у цій компанії в майбутньому.

image9image2

Особливу увагу та зацікавленість студенти проявили до спікера Миколи Сала - Software Developer. Микола Сало кілька років працював старшим викладачем кафедри Інформаційних технологій НЛТУ України. Основною тезою до молодого покоління розробників програмного забезпечення був заклик до вивчення об'єкто-орієнтованого програмування. Доповідач розповів про особливість розроблення програмного забезпечення продуктової ІТ-компанії, про сучасні актуальні технології та мови створення програмних продуктів.

image3 1image1

Своїми враженнями від екскурсії поділились і студенти: “Загалом компанія мене вразила як тільки ми приїхали на 4 поверх, сподобалась комфортна офісна атмосфера. Особливо сподобалася організація та графік роботи, а також зручні робочі місця, зона відпочинку. Важливим було почути рекомендації щодо вивчення технологій та мов програмування, алгоритмів та структур даних, а також ООП, у нас воно читається на трьох мовах С++, С# та Java. Обов'язково влітку буду розсилати резюме і Tickets.ua буде однією з перших куди його відправлю.” - Назар студент 1 курсу.

tick image2tick image1

Від імені студентів та викладачів щиро дякуємо колективу Tickets.ua за дружній прийом, який Ви організували студентам лісотехніки. Сподіваємося ця перша зустріч стане хорошим фундаментом співпраці для підготовки та працевлаштування студентів ІТ-галузі.