Мітап “Сучасна ІТ-освіта: тенденції та челенджі. Обговорення з менторами Parimatch Tech Academy”

fb 1200x1200Запрошуємо вас та ваших студентів 9 жовтня на мітап “Сучасна ІТ-освіта: тенденції та челенджі. Обговорення з менторами Parimatch Tech Academy”, який відбудеться в рамках конференції Lviv IT Arena 2021.

Спікерка — Тетяна Деркач, L&D Team Lead Parimatch Tech. Разом з іншими досвідченими менторами Тетяна розповість про складові ефективних освітніх програм в IT та презентує чотири нові навчальні курси Parimatch Tech Academy: ??????????, C# Automation, .???+?????? та ??????, які стартують вже цього листопада.

До речі, навчання в академії безкоштовне — тож якщо ти хочеш почати новий кар’єрний шлях — це саме та нагода!

‼Участь — безкоштовна. Наявність квитка на IT Arena 2021 не є обов'язковою.

??Реєструйся за посиланням: https://bit.ly/3uX98tl

P.S Активним учасникам мітапу веземо гостинці?

Дата 09/10

Час 11:00

Місце Leopolis Hall , Проспект Свободи, 27

Будемо раді бачити ваших студентів серед слухачів мітапу!

Чекаємо на зустріч!