Volodymyr

Студенти ІТ-шники спілкувались із представниками IT Academy компанії SoftServe

general course 1200x830 03

20 березня на кафедрі Інформаційних технологій відбулась презентація курсів від SoftServe IT Academy! Під час бесіди студенти отримали корисні поради від рекрутерів, цікаві воркшопи від експертів академії, а також було проведено розіграш призів.

Основні тези на які було акцентовано увагу студентства:

• Безкоштовні курси для тих, хто має базові технічні знання. Відбір на навчання проходить у 3 етапи: технічний тест, англ. мова, співбесіда з експертом. Навчання триває 3 місяці.
  • Навчання проводять ментори та експерти SoftServe.
  • Більше 80% студентів безкоштовних курсів стають працівниками SoftServe.
  • За 13 років існування IT Аcademy випустила більше 7000 тис випускників.

Протягом двох годин маркетолог компанії SoftServe Ірина, рекрутер Вікторія та ментор  Ігор  SoftServe IT Academy вели жваву дискусію із студентами ІТ-шниками 2-5 курсів. По завершенню відбувся розіграш символічних подарунків, зокрема студент групи КНс-11 Олексій Ткачук отримав наплечник з логотипом компанії SoftServe. Інші студенти отримали від гостей брендові блокноти.

Володимир Яркун

В НЛТУ пройшла 22-га олімпіада із САПР та комп’ютерного моделювання

sapr nltu 2019 У вівторок, 19 березня на кафедрі інформаційних технологій НЛТУ України відбулася 22-га університетська олімпіада «Системи автоматизованого проектування та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні». Організаторами олімпіади є старший викладач кафедри інформаційних технологій Борецька Ірина Богданівна, асистент кафедри інформаційних технологій Рожак Петро Ігорович - співзасновник та директор LLC PROJECT SOLUTION

Всі бажаючі перевірити свої знання у сфері програмування, а таких студентів виявилось 10, зібралися в аудиторіях кафедри для виконання конкурсних завдань. Кожен учасник мав вибрати одне завдання із 5-ти можливих, на виконання якого було відведено п’ять годин.

sapr nltu 2019 4

Петро Рожак зазначив, що олімпіаду постаралися максимально наблизити до конкурсу в Харкові, для того щоб студенти якомога комфортніше почували себе на Всеукраїнській олімпіаді.

«Сьогодні в університеті проходить перший етап олімпіади САПР. Відповідно, троє студентів з кращими результатами поїдуть в Харків на Всеукраїнську студентську олімпіаду представляти Національний лісотехнічний університету України», – уточнив Петро Рожак.

Отже, результати олімпіади:

1 місце – студенти групи КН-51м: Блистів Олег, Стоколоса Володимир

2 місце – студенти групи КН-41: Дзюба Денис, Кузьмик Андрій

3 місце – студенти групи КН-31: Колиняк Денис, студент групи ДТ-21 Манзюк Андрій

«Щоб набрати максимальну кількість балів не достатньо виконати конкурсне завдання, його потрібно ще й гідно представити. Тому що вміння захистити свою роботу та вдало відповідати на поставлені запитання один із критеріїв конкурсу, який високо оцінюється суддями», – додала Ірина Борецька.

«ЗНО в магістратуру»: затверджено всі програми, за якими укладатимуть тести для вступників

monЯк повідомляється у статті на сайті МОН України від 28 березня 2019 року - МОН затвердило всі програми, за якими цього року укладатимуть тести для «ЗНО в магістратуру». Йдеться про єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), який мають проходити вступники в магістратуру з низки гуманітарних спеціальностей, та єдине фахове вступне випробування з права та правничих компетентностей (ЄФВВ), яке разом з ЄВІ складатимуть майбутні магістри «Права» та «Міжнародного права».

Відповідні накази були розміщені на сайті МОН сьогодні, 28 березня 2019 року.

Зокрема, для ЄВІ можна буде обрати одну з 4-х мов: англійську, французьку, німецьку або іспанську. Тестування міститиме 2 частини – з перевірки читання та використання мови.

Завдання укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 28 березня 2019 року № 411.

Нагадуємо, що цього року розширено перелік спеціальностей магістратури, для вступу на які необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО. Це, зокрема, спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), спеціальності галузей знань 04 «Богослов’я», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

У магістратуру спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», окрім ЄВІ з іноземної мови, також треба проходити єдине фахове вступне випробування за технологією ЗНО.

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 13 травня до 3 червня 2019 року. Самі ж тестування відбудуться 2 липня (іноземна мова)  та 4 липня (право).

Матеріал з сайту МОН України

ННІ Комп'ютерних наук та інформаційних технологій

Національний лісотехнічний університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, оф.5. м.Львів, 79057