JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 147

Овсяк Олександр Володимирович

magistrПрофесор кафедри, доктор технічних наук, доцент

З відзнакою у 1999 році закінчив Українську академію друкарства за спеціальністю “Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва” та здобув кваліфікацію інженера з автоматизації.

Посада, наукові ступені та звання

У 2002 році захистив кандидатську дисертаційну роботу і здобув наукову степінь кандидата технічних наук. Дисертація захищена за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи. Тема дисертації: “Моделювання транслятора структур даних електромеханічних схем друкарських машин.

У 2012 році отримав атестат доцента.

У 2015 році захистив докторську дисертаційну роботу і здобув наукову степінь доктора технічних наук. Дисертація захищена за спеціальністю 01.05.03 – математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем. Тема дисертації: “Метод і математичне та програмне забезпечення системи ефективного опрацювання формул алгебри алгоритмів”.

Сфера наукових інтересів

Теорія алгоритмів, математичне моделювання, інформаційні технології.

Науково-педагогічна робота:

• 2004-2022 – Київський національний університет культури і мистецтв;
  • 2008-2020 – голова циклової комісії “Спеціальних комп’ютерних дисциплін”;
  • 2022-теперішній час – професор кафедри інформаційних технологій.
  • Вчений вільно володіє російською та англійською мовами.
  • Член редколегії фахового збірника наукових праць "Комп'ютерні технології друкарства".
  • Від 2011 року академічний радник Інженерної академії України.

Підготовку фахівців здійснює за спеціальностями „Комп’ютерні науки”, "Інформаційні системи та технології". Викладає різні навчальні дисципліни:

• Комп'ютерна графіка;
  • Методи та засоби тестування програмного забезпечення.

Участь у проектах/грантових програмах

Держбюджетна науково-дослідна робота “Модель і програма комп’ютерної системи генерування програм з формул алгоритмів” з номером державної реєстрації 0109U001214, яка виконувалася у 2009 – 2011 роках в Українській академії друкарства. Старшим науковим співробітником Овсяком О.В. розроблені граматика мови функціональних складових систем і текстового опису формул  алгоритмів та математичне і програмне забезпечення системи опрацювання формул алгебри алгоритмів.

Список науково-методичних праць:Scopus web of science

2021-2012

Дві монографії одна з яких видана у Польщі, 85 наукових статей в науково-технічних журналах та матеріалах міжнародних конференцій, два навчальних посібники.

Останнє редагуванняЧетвер, 25 травня 2023 14:56